Змагання між учнями 9-11 класів «Нумо, хлопці!»

2015-02-27

/Files/images/01 Хлопці 1.JPG

27 лютого 2015 р. в школі під керівництвом викладачів фізичної культури Вакуленко К.Ю., Красової К.Ю. та Косицької В.О. та вчителя ЗВ Шпортка А.О. були проведені спортивні змагання «Нумо, хлопці!». Даний захід був спрямований на виховання морально-вольових якостей, сили духу, сміливості, патріотичних почуттів.

/Files/images/01 Хлопці 22.JPG

У ході змагань учні 9-11 класів показали свої здібності у наступних конкурсах: «Бігова естафета», «Підтягування», «Конкурс капітанів», «Снайпер», «Штанга», «Влучно в ціль», «Віджимання», «Бігова естафета з тенісним м’ячем». Впродовж змагань в залі сумувати не довелося нікому, в напруженій боротьбі за підсумками всіх конкурсів перемогу здобула команда 9-10 класів.

/Files/images/01 Хлопці 33.JPG

Команди були нагороджені грамотами, а команда-переможець - футбольним м’ячем та солодким подарунком.

/Files/images/01 Хлопці 55.JPG/Files/images/01 Хлопці 44.JPG