Дослідження внутрішньої будови річкового раку на натуральному об‘єкті на уроці біології в 11 класі

2015-02-23

/Files/images/01 Рак 4.jpg

23 лютого 2015 р. для учнів 11 класу біологічного профілю (вч. Гетьман О.В.) було проведено теоретично-практичне заняття по підготовці до ЗНО з розділу "Тип Членистоногі. Класи: Ракоподібні, Павукоподібні, Комахи".

/Files/images/01 Рак 1.jpg

В рамках заняття учні повторили особливості зовнішньої та внутрішньої будови представників даного типу, визначили систематичне положення окремих видів тварин, опрацювали тести в форматі ЗНО з даної теми.

/Files/images/01 Рак 2.jpg

Особливо цікавим етапом уроку для учнів профільного класу будо вивчення зовнішньої будови річкового рака на натуральному об‘єкті та проведення розтину для дослідження внутрішньої будови.

/Files/images/01 Рак 3.jpg

Предметом гордості для вчителя біології Гетьман О.В. була безпосередня участь в проведенні уроку її учениці, неодноразової переможниці олімпіад з біології, а нині студентки Інституту біології Київського національного університету ім. Т.Шевченка Степанюк Катерини.

/Files/images/01 Рак 5.jpg