Культура спілкування в електронному просторі… Це питання обговорювали учні 10-х класів під керівництвом випускниці школи Вашировської Маргарити

2015-01-28

/Files/images/01 ВМ 4.JPG

Сучасна молода людина не може обійтись без спілкування. Але, як показують різноманітні дослідження, більшу частину часу молодь спілкується в соцмережі. Тому не випадково на уроці розвитку мовлення 28 січня 2015 року 10-класники обговорювали тему "Культура спілкування в електронному просторі".

/Files/images/01 ВМ 2.JPG

Як справити гарне враження? Як захистити себе та інформацію про себе від шахраїв? Як не "врости" в комп'ютер? На ці та багато інших питань десятикласники шукали відповіді під керівництвом випускниці школи Вашировської Маргарити, яку запросила спікером учитель української мови Заіка Валентина Олександрівна.

/Files/images/01 ВМ 3.JPG