Районна «Педагогічна студія «Ексклюзив» в гостях у нашої школи

2014-12-22

/Files/images/01 Райсемінар 1.JPG

22 грудня 2014 року у школі відбулася зустріч учасників освітнього проекту «Педагогічна студія «Ексклюзив» (автор і куратор Братищенко І.), що була організована для молодих педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району.

Програмою модулю «Школу створює вчитель» було проведено:

/Files/images/01 Райсемінар 2.JPG

- Педагогічний калейдоскоп «Сучасний урок».

/Files/images/01 Райсемінар 3.JPG

- Майстер-класи від вчителів-професіоналів школи 158 "Проектуємо сучасний урок".

/Files/images/01 Райсемінар 4.JPG

- Оформлення постера «Школа успіху».

/Files/images/01 Райсемінар 5.JPG

- Почесний гість студії: Оксана Анатоліївна Андерсон, автор робочих зошитів для учнів та збірників ДПА з біології, «вчитель-методист».

/Files/images/01 Райсемінар 6.JPG

З вступною промовою «У кожної школи своє обличчя» виступила директор школи Гондюл Ірина Леонідівна.

/Files/images/01 Райсемінар 8.JPG

Майстер-класи провели вчителі школи: Ісаєнко С.Б. – вчитель світової літератури, Костюченко О.В. – вчитель історії, Гетьман О.В. – вчитель біології, Черненко Т.Я. – вчитель початкових класів.

/Files/images/01 Райсемінар 9.JPG

Кожний молодий педагог, який був присутній на заході, отримав від організаторів «Практик-бук» для користування та ознайомлення з досвідом вчителів СЗШ №158 м. Києва.

На завершення, директор школи Гондюл Ірина Леонідівна побажала всім молодим педагогам в майбутньому бути удостоєними звання «Любимий учитель».

Нереалізовані таланти випаровуються. Невикористані м'язи атрофуються. Годинники, які не заводять, зупиняються. Двері, в які ніхто не входить, закриваються. Життя нікого не чекає. Дійте, це кращий вибір!