Зустріч учнів з бійцями зони АТО

2014-12-25

/Files/images/01 АТО 1.jpg

25 грудня 2014 року в школі відбулась зустріч учнів 5-10 класів із бійцями АТО батальйону ОУН, який знаходиться в селищі Піски неподалік Донецького літовища. До нашої школи завітало троє бійців: Вадим, Володимир, Марина. Зустріч пройшла в атмосфері неформальної бесіди з школярами. Також неабияку зацікавленість виявили і вчителі школи.

/Files/images/01 АТО 2.jpg

На початку, бійці представились і коротко розповіли свої історії життя, те, ким вони були доки не потрапили на війну. З великою зацікавленістю учні та вчителі ставили запитання солдатам, а ті намагались якнайзмістовніше відповісти на них.

/Files/images/01 АТО 3.jpg

Потім учні 5-А класу ще і заспівали пісню, подарували квіти та щирі слова подяки. Зустріч пройшла дуже плідно. Поспілкувавшись із тими людьми, які захищають Україну і оберігають наш мир та спокій, в учнів піднявся патріотичний дух.

/Files/images/01 АТО 4.jpg

Всі присутні провели шановних гостей оплесками і висловили сподівання, що ця зустріч стане не останньою.

Повертайтеся живими та з перемогою!

/Files/images/01 АТО 6.JPG/Files/images/01 АТО 5.jpg