Осінні канікули розпочалися для учнів 7-Б класу з захоплюючої екскурсії

2014-10-25

/Files/images/01 Софія.jpg

Осінні канікули розпочалися для учнів 7-Б класу з захоплюючої екскурсії до Національного Заповідника "Софія Київська".

/Files/images/01 Софія 2.jpg

Разом із класним керівником Гревнєвою С.В. 25 жовтня 2014 р. учні поринули в історичне минуле ХІ ст. та намагалися розгадати таємницю давніх стін. Найбільше всіх вразив Собор - найунікальніша споруда давньоруської архітектури, яка уціліла із часів правителя Київської Русі Ярослава Мудрого. В середині собору збереглися фрески, мозаїка ХІ ст. та роботи малярів ХVІІ -ХІХ ст. Найвідоміший витвір - шестиметрове зображення Богородиці Оранти. Цей храм із зображенням Богоматері Оранти є своєрідним оберегом міста, і доки він стоятиме, місту нічого не загрожує. В Софії зберігся унікальний саркофаг Ярослава Мудрого і його дружини Ірини.

/Files/images/01 Софія 3.jpg

На території заповідника знаходиться також дзвіниця, будинок митрополита, Трапезна церква, бурса, ряд музеїв.

Екскурсія завершилася квестом, який підготували і провели працівники заповідника. Всі запитання були пов'язані з прослуханим матеріалом. Перемогу отримала команда дівчат, вони виявилися більш спритнішими і активними.
Всі залишилися задоволеними, та з позитивними емоціями повернулися додому.
/Files/images/01 Софія 4.jpg