ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ! Відбулися зміни у термінах осінніх канікул 2014-2015 навчального року

2014-10-19

/Files/images/Картинка Увага.jpg

Осінні канікули у київських школах Києва подовжені та триватимуть два тижні – з 27 жовтня до 8 листопада.

Відповідний наказ №540 від 16.10.2014 р. підписаний директором Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оленою Фіданян. Рішення про продовження канікул ухвалено з метою економії енергоресурсів.

Адміністрація та педагогічний колектив школи забезпечить виконання навчальних планів та програм шляхом ущільнення викладання навчального матеріалу, за рахунок об’єднання навчальних тем, використання міжпредметних зв’язків тощо.

На канікулах буде організовано змістовне дозвілля учнів.

За словами мера Києва Віталія Кличка продовження строків осінніх канікул дозволить місту зекономити 25 мільйонів гривень на опаленні та електроенергії.