Хвороба з людським обличчям

2012-11-30

/Files/images/02 CНІД.jpg

Під такою назвою 30 листопада 2012 р. у середній загальноосвітній школі №158 пройшла учнівська конференція на чолі з Президентом школи Степанюк Катериною і вчителем біології Гетьман Ольги Вікторівни. На конференції старшокласники виступили зі своїми підготовленими презентаціями.

«Учні можуть багато чого зробити для того, щоб зупинити розвиток епідемії ВІЛ/СНІДу. Для цього потрібно проводити заходи як для підвищення рівня інформованості, так і для пропаганди стійкої зміни поведінки, щоб знизити вразливість до вірусу.» - зазначила вчитель біології Ольга Вікторівна.

«Одне з найбільш очевидних завдань школярів – це розповсюдження інформації серед підлітків і стимулювання дискусії про ВІЛ у міжособистісних відносинах. Для досягнення ефективності інформація про ВІЛ /СНІД повинна бути не тільки освітньою, але і розважальною за формою. Ці цілі не повинні взаємно виключати одна одну.» - виступила Президент школи Степанюк Катя.

Біда одна – проблема спільна СНІД. Не залишайтесь осторонь неї!

/Files/images/04 СНІД.jpg/Files/images/03 СНІД.jpg/Files/images/01 СНІД.jpg