Акція «Обмін учнями/вчителями»

2014-09-29

/Files/images/01 Акція Обмін уу.jpg

Чи багато учні 9-А знають про учнів 9-Б класу? А учні 5-А про учнів 5-Б класу? Подібні питання можна поставити і про вчителів. Якщо уважно поглянути, то ми мало що знаємо про тих, з ким навчаємось і працюємо в одній школі. Але у всіх нас – багато досягнень та спільні проблеми. Чому б не спробувати розвіяти стереотипи, обмінятись досвідом, досягненнями, проблемами та спільно розробити шляхи їх вирішення?

/Files/images/01 Акція Обмін уу 2.jpg

Короткострокові обміни учнями та вчителями з метою покращення шкільного укладу стали б чудовим зразком співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу школи.

/Files/images/01 Акція Обмін уу 3.jpg

Перший такий обмін відбувся в період з 29 вересня по 3 жовтня 2014 р.

І оскільки радити можна лише у справі, у якій сам збираєшся взяти участь, то з самого початку класами помінялися директор школи, вчитель математики Гондюл І.Л. та Якусевич Л.М., вчителі інформатики Одинець Т.І. та Бардаченко А.О. та вчителі української мови та літератури Коваленко О.П. та Заіка В.О.

Дати наступних обмінів: останній тиждень кожного місяця.

Приєднуйтеся! Буде класно!!! По-новому!!!