Досягти успіху без співпраці з іншими людьми неможливо

2014-09-15

/Files/images/01 Бк 2014 1.jpg

До такого висновку 15 вересня 2014 р. прийшли учасники загальношкільної батьківської конференції, яка проходила в школі за участю Служб Дніпровського району.

/Files/images/01 Бк 2014 2.jpg

У роботі конференції взяли участь представники різних служб:

- директор районного науково-методичного центру В. В. Волянський;

- оперуповноважена ВКМСД Дніпровського РУГУМВС України Войнеширович Л.О.;

/Files/images/01 Бк 2014 3.jpg

- заступник директора СЮТ-ЦНТТМ Білошицька Н.В.;

- спеціаліст зі Служби у справах дітей Вернигора В.Г.;

- методист ЦДЮТ Білецька Н.В.

/Files/images/01 Бк 2014 4.jpg

Працівники служб надали інформацію батькам про особливості роботи служб і закладів району, що займаються питаннями, пов’язаними з вихованням, навчанням та життям дітей.

Також в рамках конференції директор школи Гондюл І.Л. в своїй доповіді підвела підсумки роботи школи за 2013-2014 н. р. та окреслила завдання школи, які мають бути вирішені в 2014-2015 н. р.

/Files/images/01 Бк 2014 5.jpg

Зі словами щирої вдячності за підтримку та допомогу в роботі школи Ірина Леонідівна звернулась до всіх батьків, а найбільш активні батьківські громади були нагороджені Почесними грамотами.

/Files/images/01 Бк 2014 6.jpg

«Запрошую вас до активного діалогу, до пошуків нових рішень і пропозицій, до оновлення нашого шкільного життя! Всім вам миру та спокою!!! До нових зустрічей!» - звернулась директор школи наприкінці зустрічі до всіх присутніх.

/Files/images/01 Бк 2014 7.jpg

Життя нікого не чекає. Дійте, це - кращий вибір!

/Files/images/01 Бк 2014 9.jpg