Першачки склали на «відмінно» екзамен з Правил дорожнього руху

2014-09-10

/Files/images/01 Даі.jpg

Одним із основних напрямків Державтоінспекції є турбота про дітей, їх щасливе та безпечне майбутнє. Тому, з метою попередження дитячого травматизму, нещасних випадків на дорогах, в рамках Місячника "Увага, діти на дорозі" працівники ДАІ м.Києва проводять профілактичні уроки з Правил безпеки дорожнього руху.

/Files/images/01 Даі 2.jpg

10 вересня 2014 року до СЗШ №158 завітала інспектор ДАІ Яна Анатоліївна, яка розповіла первачкам, як правильно та безпечно треба поводитися на дорозі, що неприємне стається тоді, коли стаєш порушником цих Правил. Такий захід проходив у формі цікавого спілкування та залишив в дітей приємні враження. Діти не тільки уважно слухали розповідь інспектора, ставили запитання, розповідали свої ситуації, а й всі разом, на «відмінно» склали екзамен з Правил дорожнього руху.

/Files/images/01 Даі 3.jpg