Профорієнтаційна зустріч в рамках проекту щодо популяризації ІТ освіти серед учнів 11-х класів

2014-05-16

/Files/images/01 Профзустріч.jpg

16 травня 2014 р. у СЗШ № 158 м. Києва відбулась профорієнтаційна зустріч в рамках проекту щодо популяризації ІТ освіти серед випускників школи.

/Files/images/01 Профзустріч 2.jpg

Зустріч була організована асоціацією «Інформаційні технології України» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій, які запроваджують широкомасштабний проект щодо популяризації ІТ освіти серед школярів випускних класів.

/Files/images/01 Профзустріч 3.jpg

На думку фахівців, однією з основних проблем ІТ-галузі є запобігання міграції спеціалістів, якість освіти фахівців та необхідність популяризації ІТ для широкого загалу.

/Files/images/01 Профзустріч 4.jpg

Окрему увагу учасниками було приділено якості освіти ІТ спеціалістів та спеціалістів у дотичних галузях. Якщо програмістів вистачає, то відчувається гострий брак кваліфікованих менеджерських кадрів, маркетологів, художників, окрім того рівень знань англійської мови залишає бажати кращого.

Зустріч була дуже актуальною, поставила багато питань, відповіді на які потрібно буде знаходити у майбутньому.