«Острівець безпеки» учнів школи

2014-04-24

/Files/images/01 Безпека.jpg

З 22 по 25 квітня 2014 р. у школі проведено виставку-конкурс дитячих робіт на тему охорони праці, яка приурочена до Всесвітнього дня охорони праці. У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. У 2014 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначається під девізом – Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві. Актуальність відповідної тематики обумовлена тим, що сьогодні хімічні речовини та їх сполуки є одними з основних, як у повсякденному житті людини, так і на виробництві.

На шкільній виставці представлені малюнки, тематичні колажі та фото. Творчі змагання в школі тривали тиждень. У них взяли участь учні 1-7 класів.