Тренінг для педагогів школи «Потреби дітей і дорослих: загальні та індивідуальні»

2014-04-23

/Files/images/01 Тренінг Ж 1.jpg

23 квітня 2014 р. для педагогів школи було проведено тренінг «Потреби дітей і дорослих: загальні та індивідуальні», організатором якого стала ВГО «Жіночий консорціум України» за підтримки Save the Children.

/Files/images/01 Тренінг Ж 2.jpg На тренінгу були розглянуті питання:

- Поняття потреби у житті людини.

- Які є загальні та індивідуальні потреби?

- Потреби дітей різного шкільного віку.

- Яким чином незадоволені потреби проявляються в поведінці дитини.

- Потреби дорослої людини.

/Files/images/01 Тренінг Ж 3.jpg

Тренерами для вчителів школи стали: Дубровська Є.В. - дитячий психіатр, психотерапевт ДУ ІПАГ та Соловйова О.Д. – психолог.

23 педагога протягом трьох годин взяли участь в різних видах діяльності: міні-лекція, мозковий штурм, робота в малих групах, групове обговорення, ігри, шерінг та ін.

/Files/images/01 Тренінг Ж 4.jpg

Дякуємо ВГО «Жіночий консорціум України» за цікавий тренінг! Чекаємо наступної зустрічі, адже попереду ще 5 занять.

/Files/images/01 Тренінг Ж 8.jpg/Files/images/01 Тренінг Ж 7.jpg/Files/images/01 Тренінг Ж 6.jpg/Files/images/01 Тренінг Ж 5.jpg