Вітаємо Степанюк Катерину (11-А кл.) з перемогою у районному етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів і кандидатів у члени МАН «Дослідник»

2014-02-19

/Files/images/Степанюк Катя.jpg

Степанюк Катя, учениця 11-А класу, Президент школи, посіла І місце у районному етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів і кандидатів у члени МАН «Дослідник» в секції "Історичне краєзнавство" з темою: «Люди! Будьте пильні» (роздуми над трагедією Хорольської ями)ю

Керівниками у написанні роботи були: Костюченко О.В., учитель історії, та Тополя Л.В., доцент НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Цього року вперше була представлена робота з геометрії учениці 9-А класу Слісарчук Анжелою (керівник Гондюл І.Л.).

На жаль, не змогла своєчасно закінчити роботу з мистецтвознавства Сергієнко Олександра (9-А, керівник Ісаєнко С.Б.).

Наказом директора школи Гондюл Іриною Леонідівною №19 від 30 січня 2014 р.:

Оголосити подяку Костюченко О.В. за активну участь в організації науково-дослідницької діяльності учнів.

Оголосити подяку Степанюк Катерині (11-А), Слісарчук Анжелі (9-А), Пилипенко Вероніці (11-Б) за плідну роботу з підготовки науково-дослідницьких робіт.