Навчання Школи кадрового резерву Дніпровського району на посади заступників директорів з навчально-виховної роботи на базі нашої школи

2014-01-23

/Files/images/01 Резерв.jpg

23 січня 2014 року на базі нашої школи відбулося навчання Школи кадрового резерву Дніпровського району на посади заступників директорів з навчально-виховної роботи за темою: «Нормативні документи щодо критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти, організації індивідуального навчання та екстернату у загальноосвітніх навчальних закладах.

Семінар відкрила Гондюл Ірина Леонідівна, директор школи, яка розповіла про історію та досягнення нашої школи.

/Files/images/02 Резерв.jpg

Питання про загальні критерії оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти, моніторинг навчальних досягнень та рейтингову шкалу оцінювання при підведенні підсумків навчальної діяльності учнів за семестр та рік висвітлила заступник директора з навчально-виховної роботи Діденко Валентина Євгенівна.

/Files/images/03 Резерв.jpg

Консультацію з питання організації індивідуального навчання та екстернату в загальноосвітніх навчальних закладах провела заступник з навчально-виховної роботи Костяна Наталія Борисівна.

Слухачі Школи кадрового резерву Дніпровського району на посади заступників директорів з навчально-виховної роботи отримали методичні кейси, підготовлені школою та головним спеціалістом відділу Дніпровського РУО з питань загальної середньої освіти Слюсарчук Н.О., також мали змогу переглянути практичні матеріали та надбання нашої школи, переглянути відеоролики про роботу навчального закладу.

Якщо кожен працівник посяде своє місце, з`явиться багато вільних вакансій.