У світі тварин

2023-05-12

/Files/images/programi/лис.jpg
Чи знаєте ви?
1.Слони дуже розумні. Вага їхнього мозку — 5 кг. Слони здатні відчувати радість та горе, їх навіть можна навчити поводитися зі знаряддями.
2.Дельфін ніколи не спить повністю. У цьому його мозок абсолютно унікальний. Спить то його ліва, то його права півкуля – по черзі. У дельфінів дуже складна мова.
3.У десятці найрозумніших тварин планети перші 6 місць займають примати – це мавпи, шимпанзе, гібони, орангутанги, бабуїни й горили. Найрозумнішим серед приматів, на думку вчених, є шимпанзе.
У приматів дуже складний і великий мозок. В результаті тривалих спостережень стало ясно, що всі примати вільно спілкуються з представниками свого виду, що говорить про розвиток певних мовних навичок. В результаті експериментів, спрямованих на виявлення того, чому можна навчити мавп, було зроблено багато цікавих висновків. Тих приматів, які не боялися змій, навчили їх боятися. Для цього їх змусили слухати страшні і гучні звуки, що видаються зміями. Найдивовижніше, що мавпи, які не боялися змій, а лише спостерігали за переляком інших мавп, теж почали їх боятися.
Учні 3-А та 3-Б класу разом з бібліотекарем школи Віштак Т.П. побували у світі тварин.

Діти дізналися про найрозумніших, найбільших, найменших тварин; розфарбували котиків, вовків та коней; розгадали загадки та зробили гарних лисичок.

Кiлькiсть переглядiв: 4