Зі святом Покрови!

2022-10-14

/Files/images/001 Пкрпкр.jpg

Свято Покрови Пресвятої Богородиці збігається відзначення Дня українського козацтва. Запорозькі козаки вважали Богоматір своєю заступницею й захисницею від ворога. Головна церква українських козаків завжди зводилася на честь Покрови. Її ікона була в кожному курені, а зображення Богоматері було на хоругвах, під якими козаки виступали в походи.

Окрім того, сьогодні ще й День захисників та захисниць України, які самовіддано й звитяжно боронять свободу, незалежність, гідність нашого народу. Це наймолодше із тих свят, які українці відзначають 14 жовтня, свято слави українських воїнів усіх часів!

Тож для учнів 6-Г класу класний керівник Хоменко В.С. провела тематичний виховний захід в онлайн форматі.

Діти згадали звичаї козаків, розгадували ребуси, складали прислів'я про козаків, переглянули відео про козаків та теперішніх захисників, заспівали пісню «Ой у лузі червона калина», склали асоціативний кущ «Захисник/захисниця», відповіли на питання вікторини, пройшли вебквест «Козацькому роду нема переводу». Та хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув за Україну.