Святкове засідання педради "Режисура шкільної повсякденності: педагог і проблеми дисципліни"

2013-12-30

/Files/images/01 Педрада грудень 1.jpg

30 грудня 2013 року в школі відбулося святкове засідання педагогічної ради на тему: «РЕЖИСУРА ШКІЛЬНОЇ ПОВСЯКДЕННОСТІ: ПЕДАГОГ І ПРОБЛЕМИ ДИСЦИПЛІНИ». Мета педради: навчитися вести себе твердо, але доброзичливо з дітьми, які порушують правила поведінки в школі.

/Files/images/01 Педрада Долотова.jpg

Ця тема є досить актуальною не тільки для нашої школи. Засідання було проведено в форматі scrum-meeting. Це - проста методика проводити оперативні і вкрай ефективні педради. На педраді досвідчені колеги поділися своїми досягненнями щодо вирішення питань дисципліни.

/Files/images/01 Педрада Заіка.jpg

Також на засідання педагогічної ради завітали Дід Мороз та Снігуронька, які подарували всім присутнім новорічний настрій, сніговичків, зроблених руками наших учнів та провели цікаві конкурси.

/Files/images/01 Педрада Дід мороз.jpg

/Files/images/01 Педрада Костюченко.jpg