Якщо Ви хочете виглядати стильно і неординарно, тоді Вам слід завітати до нашої школи!

2013-12-20

/Files/images/01 Модний тиждень.jpg

З 16 по 20 грудня 2013 р. в СЗШ І-ІІІ ступенів №158 пройшов Модний тиждень. Дизайнерами свого одягу були самі учні та учителі, які продемонстрували, як можна стильно та модно вдягатися в школу.

/Files/images/01 Модний тиждень 2.jpg

Кожен день тижня був тематичним, яскравим та феєричним. Оскільки Тиждень моди проходив напередодні новорічних свят, то школярі мали можливість показати не тільки офіційну шкільну форму, а й свої новорічні образи.

/Files/images/01 Модний тиждень 3.jpg

Неперевершений стиль, висока мода, стильова класика і модний кежуал, спортивний фешн і модні тенденції, – все це можна було побачити в образах наших учнів.

/Files/images/01 Модний тиждень 4.jpg

Усі учасники Модного тижня отримали масу позитивних емоцій.

Більше фото дивіться в Фотогалереї.

/Files/images/01 Модний тиждень 2.jpg

/Files/images/01 Модний тиждень 9.jpg