Що потрібно робити, щоб РАДОСТІ в школі було більше?

2020-09-21

З таким запитанням ми звернулися до Учнів)
Серед відповідей були наступні:
- бути дружніми, записувати веселі відео зі шкільного життя, частіше танцювати (5-Б кл.);
- організовувати розважальні заходи, надавати Дітям бонуси за відвідування школи, забезпечити безкоштовний Wi-Fi (11-Б кл.);
- зробити куточок для відпочинку, облаштувати там дзеркало і пару м’яких стільчиків (6-Б кл.);
- потрібно посміхатися, робити один одному компліменти, дружити (3-А кл.);
- радіти власним успіхам і підтримувати Тих, у кого щось не виходить (4-А кл.);
- проводити більше екскурсій (9-Б кл.) та ін.
513 Дітей також взяли участь в опитуванні «158 – радість щодня!».
На запитання «Чи приносить Вам радість спілкування з однокласниками?» - «Так» відповіли 89% Учнів, на запитання «Чи вважаєте Ви свій клас дружним?» - 73% дали схвальну відповідь.
74% Учнів більше радіють своїм успіхам з вивчення математично-природничих дисциплін, 67 % - з філологічних та історичних предметів.
Найголовніше вміння Людини – РАДІТИ життю! Створюймо один для одного більше радісних моментів!!!