Здоров’я Дітей залежить від звичок і харчування

2020-09-07

На час дії карантинних обмежень в школі змінився формат шкільного харчування. Учням 1-4 класів почали видавати сніданки в індивідуальній упаковці замість кількох страв на вибір Дітей, як це було раніше. Діти вчотирьох сидять за столами, а не по шість, як було раніше.
Цей формат сніданків для Дітей 1-4 класів, який є зараз, вимушений і тимчасовий. Це не заміна гарячого харчування! Це сніданки, затверджені Держпродспоживслужбою, на час поки у країні діють карантинні обмеження. Після скасування дії карантинних обмежень у школі обов’язково повернуться до звичної моделі мультипрофільного харчування Дітей, який передбачає декілька страв на вибір.
Гарячі обіди для Учнів старших класів і Школярів, які перебувають у групах подовженого дня, лишаються незмінними, проте - з урахуванням усіх протиепідемічних заходів.
Здоров’я Дітей ніколи не може втратити своєї цінності в очах Дорослих та суспільства.