Ця ПАМ’ЯТЬ робить нас СИЛЬНІШИМИ…

2020-05-08

/Files/images/001 Примз.jpg

Не щезне з пам’яті людської трагедія українського народу – Друга світова війна... Неможливо забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. Воєнне лихоліття не оминуло жодної української сім’ї.

Учні СЗШ №158 м. Києва долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення й 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учні 10-11 класів працювали над асоціативними картами про події війни «ВІЙНА ПАМ’ЯТЕЙ. ОБРАЗ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ».

Школярі 1-4 класів намалювали малюнки «Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Учень 4-В класу поділився цікавими фактами про страшні події війни.

Учениця 6-В класу прочитала поезію напам’ять «Ми знову прийдемо до вічного вогню!»

Учні 5-х класів разом із вчителем історії Осьмак О.С. працювали над проєктом «Україна в пам’ятках».

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна! Ця пам’ять робить нас сильнішими!!!

РАЗОМ У НАС ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!)

#Happyschool158

#КИЇВ_ПАМ'ЯТАЄ