«Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить!»

2019-11-07

/Files/images/001 Укра.jpg

Під таким гаслом 4 листопада 2019 р. в СЗШ 158 розпочався Марафон української писемності та мови, який традиційно припадає на День вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця.

До проведення Марафону було заплановано та проведено ряд заходів: лінгвістична газета "Знай рідну мову, люби, поважай", орфографічний марафон, мовознавчий детектив "Знавці української мови", відеолекторій "Чистота мови - чистота душі!", книжкове дефіле, челендж "Говорити українською - це модно", акція "Обміняй "суржик" на цукерку".

8 листопада 2019 р. учні старших класів долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, щоб об’єднатися навколо українського слова, щоб бути солідарними з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Щиро вдячні всім Вчителям української мови та літератури)))

#Happyschool158