МИ ЗДІЙСНИМ КРАЇНИ МРІЇ! Йдем у 2-й – НУШ у дії!

2019-05-28

/Files/images/001 СНУШ.jpg

28 травня 2019 р. у СЗШ №158 м. Києва відбулось свято першокласників «Ми здійсним країни мрії! Йдем у 2-й – НУШ у дії!».

Щасливі діти живуть в Україні… Щасливі, тому що незабаром літо, тому, що за плечима залишився перший, найважливіший, неймовірно цікавий і дуже відповідальний 1-й клас. Щасливі тому, що поруч мами і тата, а вони вміють ВСЕ: і пісні співати, і ЛЕГО складати, і артоб’єкти створювати. Щасливі тому, що завжди поруч старшокласники, а сьогодні вони ще і СУПЕРГЕРОЇ. Щасливі, бо цілий рік поруч був РАДНИК і КОНСУЛЬТАНТ з усіх наукових і життєвих питань – ВЧИТЕЛЬ.

Першачки дарували всім казковий настрій, віру в те, що мрії здійсненні зі словами: «Я поки дитина, дорослою стану, збудую країну чудовую саму! Я всім подарую зірки прямо з неба, хай люди радіють, НАМ ЦЬОГО ТАК ТРЕБА!!!».

#Happyschool158