День ВИШИВАНКИ нас об‘єднав...

2019-05-16

/Files/images/001 Лако.jpg

16 травня 2019 р. – День Вишиванки!
13 років тому студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк започаткувала акцію "Всесвітній день вишиванки". Надихнув її до цього Ігор Житарюк, який регулярно одягав вишиту сорочку на заняття. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і разом одягнути вишиванки. Спочатку національний одяг вдягало кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня. До Дня вишиванки долучилася українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – вдягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. В цей день на вулицях українських міст помітно більшає людей у вишитих сорочках.
Сьогодні і наша школа була переповнена батьками, учнями, бабусями, вчителями у вишиваних сукнях та сорочках.
#Happyschool158