Як трансформувати агресію дитини та жити в гармонії?

2019-04-26

/Files/images/001 Медит.jpg

На це запитання педагогічний колектив СЗШ №158 м. Києва знайшов відповідь ще в минулому році, коли познайомився з медитативними релаксуючими практиками.
26 квітня 2019 р. вже вдруге в школі було проведено День медитативних практик – 2019. На кожному уроці всі вчителі проводили медитативні релаксуючі хвилинки. В початковій школі – «Повітряна куля», «Медитативна казка», «Подорож на хмарі», «Зачарована фігура», «Подорож до моря», в середніх і старших класах – «Світло», «Сонячні промінчики», «Сад почуттів», «Захист», «Енергія кольору».
Медитативна практика, по суті, - це навичка плекання позитивних якостей дитини. Можливо, колись ця навичка буде важливіше арифметики)))
Якщо кожну дитину в світі навчити медитативній практиці, ми приберемо насильство відусюди впродовж одного покоління. Далай Лама.
#Happyschool158