Наша школа долучилась до участі у проекті «Безпечна школа»

2019-02-27

/Files/images/001 Безп.jpg

27 лютого 2019р. на урок хімії до учнів 10-А та 11-Б класів (вчитель хімії Гревнєва С.В.) завітали фахівці лабораторії хімічного аналізу якості повітря та води Public Lab.

Public Lab - це розумна лабораторія, яка допомагає суспільству жити екологічно чисто. Працівники лабораторії долучились до реалізації соціального проекту «Безпечна школа» створеного Благодійною організацією «Благодійний фонд Сергія Горового». Проект передбачає благодійну допомогу у зборі та аналізі проб води та повітря працівниками лабораторії Public Lab у приміщеннях шкіл столиці.

На уроці учні мали можливість дізнатися нову та цікаву інформацію під час лекції «Інноваційні методи екологічного моніторингу» та долучились до участі у процесі аналізу повітря класної кімнати.

Відомий вислів «Поінформований - означає озброєний» в наших реаліях є цілком актуальним.