Шановні батьки та учні!

2019-02-20

/Files/images/001 Гри.jpg

Впродовж останніх 10 днів кількість відсутніх дітей на уроках у школі щодня зростала. Тому вважаю правильним і ДОРЕЧНИМ тимчасово (21 лютого та 22 лютого 2019 р.) призупинити освітній процес в закладі для забезпечення безпеки здоров'я школярів (Наказ по школі №53 від 20.02.2019 р. «Про призупинення освітнього процесу»).

Прошу батьків при перших проявах хвороби у дитини не займатися самолікуванням, а відразу звертатися за допомогою лікарів. Закликаю всі родини бути уважнішими до свого здоров'я, дотримуватися профілактичних заходів і рекомендацій медичних працівників.

У четвер, 21 лютого 2019 р., зранку на сайті школи будуть виставлені рекомендовані домашні завдання для дітей.

Чекаємо всіх здорових дітей у школі в понеділок, 25 лютого 2019 р.)))

Чим менше часу ВИ приділяєте своєму здоров'ю, тим більше його залишається для лікарні. Бережіть його!!!

Директор школи Ірина Гондюл