Дарувати подарунки – це ЧАРІВНИЦТВО, яке підвладне не тільки Діду Морозу, а і Вчителю!

2018-12-07

/Files/images/001 Кузна 2.jpg

Напередодні Новорічних свят вчитель англійської мови Кузнєцова Ю.М. 7 грудня 2018 р. провела з дітьми 4-Б класу цікавий позакласний захід «Щасливого Різдва». На святі були присутня лісова красуня - ялинка, яку усі учасники свята прикрашали новорічними іграшками; Санта–Клаус, який приніс усім новорічні сюрпризи, олені та багато інших новорічних героїв.

Учні разом з вчителем розказували цікаві новорічні історії, вірші та співали пісні. Усі залишилися задоволеними та щасливими. На уроці учні не тільки збагатили свої знання з англійської мови, а й отримали подарунки.