УЧНІ, ЯКІ ЗАВДЯКИ СВОЇЙ ЗАВЗЯТОСТІ І ПРАЦЬОВИТОСТІ, ЗДАТНІ ВСЕ-ТАКИ СТРИБНУТИ ВИЩЕ СВОЄЇ ГОЛОВИ!!!

2018-12-03

/Files/images/001 Вір.jpg

Такої думки більшість Вчителів СЗШ №158 м. Києва наприкінці І семестру))) Тому що Вчителі вірять в УСПІХ Учнів!

Деяким Учням вдається зробити щось, що не під силу більшості. Коли всі навколо твердять, що це неможливо, є діти, які доводять на своєму прикладі, що людські можливості не так вже й обмежені. Вони виконують індивідуальні завдання творчого характеру, завдання онлайн, займаються пошуковою роботою, роблять вправи за шаблоном і зразком, займаються малюнковою та ігрової терапією, приймають допомогу товаришів... А все для того, щоб МОТИВУВАТИ учнів!

Віра Вчителів полягає в тому, що ми віримо тому, чого не бачимо; а нагородою за віру є можливість побачити те, у що ми віримо.