Яка Ваша гра, така Ваша і перемога…

2018-10-20

/Files/images/001 Там.jpg

20 жовтня 2018 р. учні школи (кер. Одинець Т.І.) взяли участь в майстер-класі з розробки комп’ютерних ігор з доповненою реальністю Scratch&AR і застосування доповненої реальності в спорті, що проходив в Kyiv Smart City Hub, і був організований благодійним фондом BrainBasket Foundation.

Майстер-клас відбувався в рамках ініціативи Meet and Code, що фінансується корпорацією SAP Ukraine, за підтримки Глобальної мережі TechSoup і Ресурсного центру ГУРТ.

В заході взяли участь учні школи, які отримали знання з візуальної мови програмування Scratch, розробленої в Массачусетському технологічному інституті. Також було проведено презентацію для майбутніх менторів програми Technology Nation Kids з оглядом практик організації навчального процесу на факультативних заняттях з основ програмування.

Розробляйте розумні комп‘ютерні ігри!