Вам ніколи не розкрити всіх своїх здібностей, якщо ви будете весь час залишатися в зоні комфорту. Вирвіться звідти - світ чекає на вас!

2018-09-16

/Files/images/001 Зато.jpg

Саме так і зробила команда КВН «Золота молодь» СЗШ №158 м. Києва (Степанюк Олександр, Шакірова Анастасія, Голенко Нікіта, Свинобій Вікторія), вирішивши взяти участь у ХХІІІ Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН „ЖАРТ-ПТИЦЯ”, що відбувався в селищі-курорті Затока Одеської області 13-15 вересня 2018 р.

За підсумками вони – ДИПЛАМАНТИ Фестивалю, переможці імпровізаційного конкурсу «А наостанок я скажу...», а титул «Найкраща актриса» отримала наша Шакірова Анастасія. ВІТАЄМО ВАС і ВАШОГО КЕРІВНИКА Харченку Яну Вікторівну!!!

Закон шкільного життя говорить: те, що не використовується, те втрачається. Адже будь-яку «нерухомість» життя обходить стороною.

Тож залишайтесь такими активними НАЗАВЖДИ!!!