Поганий настрій? Дивіться мультфільми! І тоді обов‘язково десь всередині почне ворушитися щось ДОБРЕ і ПРИЄМНЕ)))

2018-06-12

/Files/images/01 Табі 8.jpg

Ось деякі з Вас, можливо, вважають, що мультфільми не впливають на життя. А багато хто і до цих пір їдять бутерброд ковбасою вниз тільки тому, що в мультфільмі один Кіт сказав, що так смачніше)))

Тож сьогодні, 12 червня 2018 р., вихованці табору «Smile» відвідали кінотеатр «Дніпро» та переглянули цікавий мультфільм про пригоди Їжачка. Під час перегляду мультфільмів дітки люблять фантазувати, уявляти персонажів, переживати чи радіти разом з головними героями.

Після тихої години вихованці ІІІ загону відвідали бібліотеку ім. К. Симонова, де Людмила Лапаєва розповіла про художницю К.Білокур, показала цікаве відео про багатьох художників України, відповіла на питання, що ставили учні.

Ще один день у таборів був насичений цікавинками для маленьких вихованців.