• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Ми завжди можемо бути кращими, ніж ми є!

Ми завжди можемо бути кращими, ніж ми є!

2018-06-08

/Files/images/01 Я 2.jpg

Саме з таким гаслом 7-8 червня 2018 р. зібралися освітяни на ІІ Всеукраїнський Форум «Асоціації молодих освітян» в м. Запоріжжі, на якому директор школи Гондюл Ірина Леонідівна мала честь виступати спікером на сoaching-сесії «Педагогічні лайфхаки».

Бажання педагогів навчатися – це своєрідні таємні двері, що ведуть їх до важливих і життєдайних змін. Багато освітян відчули ці зміни вже на заході завдяки чудовим спікерам та тренерам.

Щира вдячність організаторам ІІ Форуму АМО, закладу «Мала гуманітарна академія», спікерам: Владиславу Ковалю, Оксані Хайдаровій, Анні Виноградовій, Євгенії Татаровій та учасникам майстер-класу директора школи Гондюл Ірини Леонідівни «Працює духовний спортзал для вчителів: корисно та екологічно»)))

Шановні учасники ІІ Всеукраїнського Форуму АМО в м. Запоріжжі, вчителів повинні впізнавати по СЕРЦЮ, а не по зачісці та одежі. Нас повинні впізнавати по тому, як ми надихаємо себе та інших, по тому, як ми робимо добро та співчуваємо… Будьте ВПІЗНАВАЄМІ саме за цими ознаками!!!

Кiлькiсть переглядiв: 63