Талант - він є в кожному з нас, головне бути впевненими в собі!

2018-06-05

/Files/images/01 Табі 31.jpg

Третій день (5 червня 2018 р.) табірної зміни був спрямований на розкриття талантів дітей. Цього дня діти спробували постріляти по мішенях, а також вчилися тактиці поведінки невеличкими групами. У цьому їм допомагав вчитель курсу «Захист Вітчизни» Сулім Володимир Петрович.

Олена Олександрівна, керівник гуртка СЮТ, провела майстер-клас «Ліплення тваринок з солоного тіста». Кожен з дітлахів зліпив свою тваринку та розфарбував фарбами.

Вчитель інформатики Одинець Тамара Ігорівна «перенеслася» з дітьми у віртуальну реальність. Кожен зміг розфарбувати свого улюбленого героя.

Також вихованці табору стали учасниками онлайн-трансляції в рамках проекту FroSH від Traffik Challenge та Патрульної поліції за підтримки Інноваційного Фонду взаємодії поліції з громадою Проекту підтримки підготовки поліції (РТАР) щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму.

Будьте собою! Творчо реалізовуйте всю багатогранність своєї природи!!!