Всюди, де є життя, потрібно турбуватися про безпеку!

2018-05-22

/Files/images/01 Зан.jpg

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму в рамках Тижня безпеки дорожнього руху 22 травня 2018 р. шкільний поліцейський Лідія Борисівна Занюк провела бесіду з учнями 1-А кл., 1-В кл., 2-В кл., 5-Б кл., 5-В кл., 3-В кл. та 7-Б класів. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі. Учні 1 класів та 2-В класу отримали в подарунок світловідбиваючі флікери та розмальовки «Правила дорожнього руху».
Є багато шляхів подолання небезпек, якщо людина хоч щось готова говорити і робити. Тож Лідія Борисівна нагадала учням 5-7 класів інформацію про їх відповідальність за порушення правил внутрішкільного розпорядку та протиправні дії.
Найважливіше - не скупитися на безпеку! Адже життя людини в безпеці тільки тоді, коли людина чесна, правдива і доброчесна.
Щиро вдячні Занюк Лідії Борисівні за систематичну роботу щодо профілактики правопорушень та дорожнього травматизму)))