«Фішки» та «шишки» 2017-2018 н.р.

2018-05-17

/Files/images/01 Щир 5.jpg

17 травня 2018 р. в СЗШ №158 м. Києва відбувся публічний щорічний звіт директора школи Гондюл Ірини Леонідівни.

2017-2018 н.р. приніс всій шкільній родині як тріумф, так і поразки, а також розуміння того, як вирішувати питання, до чого прагнути. Кожен шкільний день дарував нам новий досвід. Іноді він був позитивним, а іноді негативним, тому ми «набивали шишки». Будь-який досвід робив нас сильнішими і мудрішими. І скільки б років нам не було, ми все одно постійно вчимося чомусь. За однієї умови: якщо ми внутрішньо відкриті можливості рости та удосконалюватися.

Всі бажаючі мали можливість ПОДЯКУВАТИ 2017-2018 н.р. і вкинути «подяку» в Чашу ВДЯЧНОСТІ. Тільки після постійного «дякую» один одному в житті нашої школи почнуться ще більші дива, яких так очікують діти, вчителі та батьки.

Оцінка управлінської діяльності директора школи наступна:

Відмінно – 36%

Добре – 52%

Задовільно – 11%

Незадовільно – 1%

Дуже вдячна за щиру та чесну оцінку! Feedback від ВАС для мене є дуже цінним))) Я постійно ставлю собі питання: «Я сяю світу чи поглинаю світло?». І скажу відверто: «Я СЯЮ СВІТУ!!!».