Страх – це всього лише перешкода на шляху до щастя, кожен в силах її подолати

2018-05-15

/Files/images/01 Жавор.jpg

Учні 8-х класів СЗШ №158 м. Києва долають свій страх завдяки незвичайній грі - «Матриця оратора».

Впродовж 2017-2018 н.р. для восьмикласників пані Олена Жаворонкова, арт-бізнес-тренер, експерт з публічних виступів, проводить заняття з ораторського мистецтва. Сьогодні, 15 травня 2018 р., директор школи Гондюл Ірина Леонідівна стала учасницею цієї гри: згадала вірш з дитинства, розповіла свій секрет, складала історію разом з учнями, знаходила вихід з незручної ситуації, боролась зі своїми страхами… І це ще не весь перелік того, чому вчить пані Олена. Відгуки дітей дуже схвальні: вони стали більш впевненішими в собі, розкутішими, не бояться виступати перед аудиторією, здружились, почали більше розуміти один одного, а головне – ПОБОРОЛИ свої підліткові СТРАХИ.

Для учнів не важливо, виграв ти, чи програв, для них важливо те, ЯК ти грав! Не варто боятися нічого, навіть свого страху. Адже, страхаючись майбутнього, обкрадаєш себе в сьогоденні.

Щира вдячність такому креативному щирому та щедрому керівнику з ораторського мистецтва – Олені Жаворонковій))) Як би було добре запровадити таку практику в усіх школах України!!! Сподіваємось на співпрацю в майбутньому!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100000918139215