Не згасити пам’яті вогонь…

2018-05-08

/Files/images/01 Ветер.jpg

Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів,

Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.

І доки є пам'ять в людей і живуть матері,

Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.

На захід до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 8 травня 2018 р. до 8-А кл. (кл.кер. Коваленко О.П.), 8-Б кл. (кл.кер. Хоменко В.С.) та 1-Б кл. (кл.кер. Дюдіна О.В.) завітали гості Литвиненко Ганна Василівна – голова Ради ветеранів мікрорайону «Воскресенський 2» та Савронь Олена Вікторівна - учасник бойових дій, секретар Ради ветеранів, які розповіли учням про події, що збереглися в їхній пам’яті. Спогади Олени Вікторівни розчулили учнів та викликали сльози переживання. Юні першокласники уважно слухали та ставили цікаві запитання.

Восьмикласники були зворушені віршами та документальними кадрами про війну, пригадали своїх рідних, що воювали на фронтах чи були дітьми в ті страшні часи, вшанували полеглих хвилиною мовчання. Згадали також і учасників АТО, що полягли, захищаючи Батьківщину в наші дні.

Пам’ятаєш, земле, сорок п’ятий?

Стихле небо, підняте салютом?

Пам’ятаєш, земле, крик дитятка,

Як салют на щастя вічне людям?!

Пам’ятаєш, земле, сорок п’ятий?..

Земле, сорок перший не забудь!!!