Ключовим словом щасливого життя закладу освіти є слово «дякую»)))

2018-05-07

/Files/images/01 Подя.jpg

Ми останнім часом звикли помічати навколо себе більше поганого. Як не ввімкнеш телебачення, то одні сумні новини. А хороше ми більше сприймаємо, як само собою зрозуміле. Мені здається, що ми розучилися цінувати те хороше, що у нас є.
І школа вже давно намагається поламати цей стереотип.
Тож впродовж з 5 по 7 травня 2018 р. в СЗШ №158 м. Києва директор школи Гондюл Ірина Леонідівна започаткувала індивідуальні зустрічі-подяки батькам, діти яких старанно та сумлінно навчаються на високому та достатньому рівнях. Звичайно, на жаль, не вийде зустрітися з усіма батьками. Але це тільки ПОЧАТОК! Головне, щоб ПОДЯКА, як сніжний ком, поширювалася далі і далі!!!
Адже саме подяка є протиотрутою всього негативу навколо нас. Це - найсильніший засіб зміни нашої реальності. Це як реактивне паливо, що дозволяє в один момент перенести нас через прірву зневіри на інший берег - до щасливого, гармонійного і багатого життя.
Коли ми відчуваємо ВДЯЧНІСТЬ, ми випромінюємо у Всесвіт потужний позитивний сигнал, тим самим залучаючи в своє життя ще більше приводів бути вдячним.
Тож ДЯКУЙТЕ частіше і обов‘язково від СЕРЦЯ!!!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100000918139215