Мудрість не в тому, що Ви знаєте, а в тому, як Ви вчиняєте!

2018-03-22

/Files/images/01 Дюді.jpg

"Traffic Challenge" - це Національна програма з попередження дорожньо-транспортного травматизму, координатором якої є Ольга Дробишева.

22 березня 2018 р. Занюк Лідія Борисівна (старший лейтенант поліції, старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м.Києві) та Багаліка Сергій Сергійович (старший лейтенант поліції, старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м.Києві) провелі цікаві заняття для учнів початкової школи (1-Б кл. - кл.кер. Дюдіна О.В., 4-В кл. - кл.кер. Іванкова С.М.). Лейтенанти розповіли діткам, навіщо потрібно одягати світловідбивні жилети. Також поговорили про правила поведінки дітей на дорозі. Школярі слухали з допитливими очима та ставили запитання.

З учнями 7-Б, 8-Б та 9-Б класу Лідія Борисівна та Сергій Сергійович провели профілактичні бесіди «Причини правопорушень серед підлітків та їх попередження».

Дитина зможе все, коли зрозуміє, що вона - частина чогось більшого ... Безпечного, здорового та доброго світу)))