ДЕНЬ МЕДИТАЦІЇ В ШКОЛІ

2018-03-16

/Files/images/01 Медита.jpg

16 березня 2018 р. в СЗШ №158 м. Києва відбувся День Медитації в 1-11 класах. На кожному уроці вчителі проводили для учнів медитації, медитативні практики та аутотренінг. Це новий досвід для вчителів та для учнів.

Ми стежимо за гігієною тіла, щоб бути здоровими. Розум теж потрібно очищати від інформаційних «забруднень». Тобто – це своєрідне прибирання в голові. І тоді відбувається перезавантаження. І те, що раніше Ви не помічали, Ви починаєте помічати. Світ навколо Вас стає більш об‘ємнішим.

Дітей потрібно навчити вчитися: утримувати увагу, концентруватися на важливому, продуктивно використовувати свою пам'ять, справлятися зі стресами і емоціями, і залишатися ефективними в умовах високого навантаження. І в цьому допомагає МЕДИТАЦІЯ.

Спробуйте помедитувати, і Ви здивуєтесь своїй працездатності)))