Стосунки з іншими людьми повинні бути відкритими та на рівних!

2017-12-27

/Files/images/01 Са 55.jpg

І не важливо, чи йдеться мова про дорослих, чи про дорослих та дітей…

Прочитавши пост про Форум «Україна - це ми!» у ВДЦ "АРТЕК" у Пущі-Водиці, в рамках якого відбулась партнерська зустріч лідерів РОС "ДНІПРО" і начальника управління освіти Дніпровського району Наталії Іваніни 27 грудня 2017 р., починаєш розуміти, що зворотній зв'язок необхідний у всьому. Що ПОБАЧИТИ, ПОЧУТИ, ЗРОЗУМІТИ, ВЗЯТИ, РОЗДІЛИТИ думки та бачення дітей сьогодні конче потрібно.

Щира вдячність ученицям нашої школи Свинобій Вікторії, Трепет Ганні та Шакіровій Асі, які творять СЬОГОДЕННЯ не тільки в стінах рідної школи, а і в РОС "ДНІПРО" .

Давайте будувати мости, а не стіни :) Адже серця дітей - ніби вікна: їх важко розбити, коли вони відкриті… А серця дітей Дніпровського району м. Києва – ВІДКРИТІ!!!