Мода - це не про лейбли. І не про бренди. Це про щось, що відбувається всередині нас.

2017-12-22

/Files/images/01 Тижд.jpg

На останньому навчальному тижні І семестру з 18 по 22 грудня 2017 р. в СЗШ №158 м. Києва пройшов МОДНИЙ ТИЖДЕНЬ. Для того, щоб бути незамінними, потрібно бути різними.

Діти кожного дня намагалися бути РІЗНИМИ))) У понеділок – вони прийшли до школи в діловому стилі, у вівторок – в новорічних костюмах, в середу – вдягнули бантики та метелики, в четвер - смугастий одяг, а в п‘ятницю – кожний класний колектив мав єдиний спільний аксесуар.

Прагнення до досконалості – природнє для людини! Адже стиль - це простий спосіб говорити про складні речі.

Не забувайте, що, намагаючись виділитися, не можна втратити себе. Будьте УНІКАЛЬНИМИ завжди!!!