Мрієте про райдугу? Не чекайте дощу, а вирушайте до водоспаду!

2017-12-07

/Files/images/01 То.jpg

З такими думками 7 грудня 2017 р. 4 учнів нашої школи вирушили до Дніпровського районного управління освіти з метою взяти участь у Дні учнівського самоврядування.

Ви спитаєте, хто ці ініціативні, активні, позитивні, щирі, цілеспрямовані, натхненні, добрі, … учні і чиї обов‘язки вони виконували? Це:

- Трепет Анна (10-Б клас) - виконувала обов‘язки заступника начальника управління освіти Дніпровського району Тодосової Галини Іванівни.

- Шакірова Анастасія (10-Б кл.) - виконувала обов‘язки головного спеціаліста з питань організаційно-педагогічної діяльності та позашкільної освіти Янко Ірини Володимирівни.

- Свинобій Вікторія (9-А клас) - виконувала обов‘язки завідуючого районної психолого-медико-педагогічної консультації Комісарової Валентини Іванівни.

- Степанюк Олександр (9-А клас) - виконував обов‘язки спеціаліста адміністративно-господарчого відділу.

І їм ВСЕ ВДАЛОСЯ!!! Тому що вони чудово розуміють, що Ніхто ЗА НИХ НЕ ЗМІНИТЬ ЇХНЄ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ, НЕ ЗРОБИТЬ ЙОГО РІЗНОБАРВНИМ)))

Школа пишається вами!!!

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100000918139215&pnref=lhc