Забуттю не підлягає…

2017-11-27

/Files/images/01 Баб.jpg

Учні 8-А та 8-Б класу СЗШ №158 м. Києва (кл.кер. Коваленко О.П., Хоменко В.С.) 27 листопада 2017р. згадали воєнні роки під час екскурсії «Київ у роки Другої Світової війни», присвяченої до Дня визволення Києва та України від нацистів.

Діти відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Під час оглядової екскурсії музеєм «Україна. Війна. Власна пам’ять» учні розширили свої знання про героїзм, звитягу, жертовність і трагедію народу України в період Другої світової війни. Потім маршрут проліг до Парку Слави, де учні схилили голови перед Вічним вогнем. Далі попрямували до стадіону «Старт» (влітку 1942 року тут відбувся „матч смерті”). Учнів вразила розповідь про мужність футболістів, які не схилили голови перед загарбниками і вигравали всі матчі, допоки їх не розстріляли за ці перемоги. Останньою зупинкою був Бабин яр. Цими двома словами висловлено глибоку скорботу, адже говорять вони про тяжкий злочин проти всього людства.

Почуте на екскурсії глибоко вразило учнів, спонукало задуматися над сенсом життя, спонукало берегти мир на планеті.