Що комфортно, то і є – правильно!

2017-10-12

/Files/images/01 Ту 1.jpg

В школі продовжують створювати комфортні умови для учнів, а саме в туалетних кімнатах частково встановлені дверцята. У дітей повинно бути право на приватність під час користування туалетом. Воно є базовим правом людини, а питання облаштування шкільних туалетів – це не тільки питання санітарних норм, а передусім питання людської гідності.

В основі вирішення проблем школи, у тому числі проблем шкільних туалетів, має бути проста філософія – школа має бути територією комфорту в першу чергу для дітей. Чому це важливо? Тому що, проживши в гідних умовах, колишні учні і в дорослому житті будуть прагнути навколо себе організовувати такий ж комфортний простір, щоб все навколо дихало атмосферою краси. Вони вже не зможуть жити в бруді. І, навпаки, якщо дитина виростає в сирому, холодному, недоглянутому місці, з запахами, поганим світлом, обдертими стінами, то у неї буде формуватися менталітет «підвальної» людини. Її не будуть бентежити дороги з вибоїнами, брудні вікна, несвіжа їжа та ненормативна лексика. Чим більше благополуччя і комфорту в земній атмосфері дитини, тим менше вона відчуває тягу до поганого.

Створення комфорту в школі максимально працює на те, щоб діти могли відчувати свою значимість)))

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100000918139215&pnref=lhc