Іноді три години, проведені поза школою, дають більше, ніж 11 років навчання в школі!

2017-10-10

/Files/images/01 Меди 2.jpg

10 жовтня 2017 р. учні 10-А класу (кл.кер. Осьмак О.С.) біологічного профілю побували в Національному музеї медицини України.

Цей музей вночі відвідував відомий американський мільйонер Арманд Хаммер. Що він хотів побачити і почути? Може бути, його приваблювали примари, які, за чутками, водяться в підвалі колишнього моргу та в стінах Анатомічного театру? Як би там не було, старий скнара зробив вірний вибір - вже в ті роки музей був одним з найбільш інформативних в Києві. Адже київська і українська медицина, роль лікарської інтелігенції - невід'ємна частина культури і науки нашої держави. А скільки тут народилося відкриттів! І скільки на нашій землі народилось тих, хто зробив ці відкриття, живучи по всьому світу - від Росії до США, від Канади до Австралії, від Ізраїлю до Франції! Українська медицина за сумою зроблених нею відкриттів стоїть на одному з перших місць у світі.

У цьому музеї учні змогли це твердження гідно оцінити.