Мрії починають збуватися, коли вони стають сильнішими за наші страхи

2017-10-10

/Files/images/01 Жав 9.jpg

В СЗШ №158 м. Києва у жовтні 2017 р. розпочав свою роботу факультатив «ОРАТОРій» для учнів 8-х класів, автором і ведучою якого є Олена Жаворонкова - бізнес-тренер, психолог, арт-терапевт.

Якщо Ви боїтеся ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ, як вогню, якщо Ви вважаєте, що ораторське мистецтво не Ваш коник, якщо Вам страшно показатися некомпетентним, смішним, то цей курс ораторської майстерності точно ДЛЯ ВАС!

КОМУ БУДЕ КОРИСНИЙ КУРС?

- Тим, хто ніяковіє виступати перед класом і намагається "не висовуватися".

- Тим, хто хоче навчитися переводити страх виступів в кайф і повертати його собі на користь!

- Кому не вистачає енергії опанувати увагою однокласників, хто втрачає основну думку виступу.

- Тим, хто не знає куди подіти руки і що робити з неслухняним тілом під час виступу.

- Тим, кого вчителі часто просять повторити тільки що сказане, кому не подобається власний голос і потрібно з цим щось робити, а що не знає (((

ПРАКТИКА ВИСТУПІВ ВІДБУВАЄТЬСЯ НА КОЖНОМУ ЗАНЯТТІ! Учні тренують ораторську майстерність постійно. Виступи дітей записуватимуться на відео для подальшого аналізу.

Роблячи маленький крок в невідомість, ми створюємо великі чудеса! Ніколи нічого не бійтеся. В крайньому випадку, нехай страх буде Вашим натхненням)))

Більше фото дивіться на сторінці школи у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%97%D0%A8-158-%D0%BC-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-898704296891439/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100000918139215&pnref=lhc